UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziewczyny i reszta z ORŁA. Życze wam ZDROWYCH, wesołych świąt i 5-go miejsca (na finiszu ligi)w nowym ZDROWYM roku
Dziewczyny i reszta z ORŁA. Życze wam ZDROWYCH, wesołych świąt i 5-go miejsca (na finiszu ligi)w nowym ZDROWYM roku