UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
.. .a wielkim mieście ELBLĄG się nie udało. .. .widać normalni ludzie bez dostojników, prałatów, przytakiwaczy, i wszelkiej masci niewymownych coś potrafią! Pozdrówka!
.. .a wielkim mieście ELBLĄG się nie udało. .. .widać normalni ludzie bez dostojników, prałatów, przytakiwaczy, i wszelkiej masci niewymownych coś potrafią! Pozdrówka!