UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

.. .a wielkim mieście ELBLĄG się nie udało. .. .widać normalni ludzie bez dostojników, prałatów, przytakiwaczy, i wszelkiej masci niewymownych coś potrafią! Pozdrówka!


Anuluj