UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie jestem fanem piłki nożnej, ale śledzę sukcesy elblążan. Czytając artykuł od razu zauważyłem, że nie napisał go prezes drużyny, ponieważ jest o zawodniczkach, a nie o zawodniczce jak zwykle to bywa w artykułach o Elwo Etna. Dziewczyny życzę dalszych sukcesów!


Anuluj