UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie jestem fanem piłki nożnej, ale śledzę sukcesy elblążan. Czytając artykuł od razu zauważyłem, że nie napisał go prezes drużyny, ponieważ jest o zawodniczkach, a nie o zawodniczce jak zwykle to bywa w artykułach o Elwo Etna. Dziewczyny życzę dalszych sukcesów!