UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieje że następne mecze odbędą się na csib. BRAWO DZIEWCZYNY(ale ostatni set to troche jagby młodziczki grały)
Mam nadzieje że następne mecze odbędą się na csib. BRAWO DZIEWCZYNY(ale ostatni set to troche jagby młodziczki grały)