UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A mi sie koncert H. E. X. E bardzo podobal. Kolesie maja bardzo duza dawke dystansu do samych siebie i to jest bardzo dobre. Znacznie bardziej podoba mi sie jak kapela robi beke z samych siebie niz stoi z grozna mina i udaje ze sa zli i mroczni. Chlopaki graja na bardzo wysokim poziomie i o ich warsztacie muzycznym slyszalem od znajomych, ktorzy byli na ich pierwszym koncercie w Elblagu w czerwcu. Dlatego w sobote bylem w mjazzdze i nie zaluje. Mam nadzieje ze nie zraza sie tak niesympatycznym wpisem powyzej i jescze do nas przyjada.

zygi444

Anuluj