UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piękna impreza! Oby w przyszłym roku, stanowisk było aż pod Bramę Targową! :) Wesołych Świąt, dużo zdrowia i pomyślności! Elbląg

Werter

Anuluj