UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A mi się to podoba!!! Płacę i staję gdzie chcę. Ludzie wszędzie się płatne parkingi. Jedźcie do Olsztyna - szczęki wam opadną. Czy Wy tego nie widzicie, że trwają naprawy długich rządów komuny. "Szefie" trzymam za Ciebie kciuki. Niech żyje Boże Narodzenie święto spokoju, miłości i przebaczenia.


Anuluj