UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A już myślałem, że dacie sobie spokój z opluwaniem prezydenta - z okazji świąt, szkoda, że się myliłem. Wesołych Świąt!!!
A już myślałem, że dacie sobie spokój z opluwaniem prezydenta - z okazji świąt, szkoda, że się myliłem. Wesołych Świąt!!!