UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wstyd, że Elblag ma takiego szeryfa - lansuje sie na siłę i na potęge ale i tak nie zmieni swego wizerunku - fircyka bez zdania i sumienia
Wstyd, że Elblag ma takiego szeryfa - lansuje sie na siłę i na potęge ale i tak nie zmieni swego wizerunku - fircyka bez zdania i sumienia