UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ręczna przegrywa, nożnej juz nie ma i nigdy nie było w Elblągu, a siatkówka wygrywa ! I to cieszy ! Do przodu laseczki !
to jaa
Ręczna przegrywa, nożnej juz nie ma i nigdy nie było w Elblągu, a siatkówka wygrywa ! I to cieszy ! Do przodu laseczki !
to jaa