UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ręczna przegrywa, nożnej juz nie ma i nigdy nie było w Elblągu, a siatkówka wygrywa ! I to cieszy ! Do przodu laseczki !

to jaa

Anuluj