UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko pozazdrościć mieszkańcom Łęcza. Nie miałem możliwości być na spotkaniu wigilijnym, ale film z jasełek zrobił na mnie ogromne wrażenie. Wielkie brawa dla organizatorów. Ślicznie, świątecznie, nastrojowo. W tym nastroju składam najlepsze życzenia ludziom w Pagórkach, Łęczu i wszystkim czytającym wiadomości na portElu. Wesołych, radosnych Świąt.