UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak bo oczywiście lepiej żeby wszyscy pousypiali na widowni. .. , albo żeby wszyscy ryczeli, a nie spędzili ten czas w dobrej atmosferze. ..
fan orkiestry WL
Tak bo oczywiście lepiej żeby wszyscy pousypiali na widowni. .. , albo żeby wszyscy ryczeli, a nie spędzili ten czas w dobrej atmosferze. ..
fan orkiestry WL