UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak bo oczywiście lepiej żeby wszyscy pousypiali na widowni. .. , albo żeby wszyscy ryczeli, a nie spędzili ten czas w dobrej atmosferze. ..

fan orkiestry WL

Anuluj