UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieje, że ten germański dąb zetną i przerobią na wykałaczki, a w jego miejsce zasadzą 'prasłowiańską gruszę', która zawsze 'chroni plebejskiego uciekiniera' - erg. na litość tamto i to - to zgrywa.
Mam nadzieje, że ten germański dąb zetną i przerobią na wykałaczki, a w jego miejsce zasadzą 'prasłowiańską gruszę', która zawsze 'chroni plebejskiego uciekiniera' - erg. na litość tamto i to - to zgrywa.