UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic wielkiego. Przecież każda 'władza" wymysla sobie imprezy i nadaja tytuły swoim. tym co koło nich sie kreca, co cos wniesli ale ich zdaniem, a gdzie referendum? hmm? taaa hehe Zrobić głosowanie jak przy wyborach prezydenckich i niech ludzie wszyscy mieszkancy zadecyduja kogo chca 'szanowac'. a tak to polityczna dezycja swoich dla swojego.


Anuluj