UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko ładnie i pięknie widzę imprezka kameralna ilość miejsc ograniczona wszyscy z rodzinkami OK!!! Tylko ja się pytam gdzie są na tej imprezce zwykli prości ludzie obywatele naszego miasta w których to ponoć imieniu nadano honorowe obywatelstwo??? Trochę mnie irytuje, ze jest miejsce dla Wóblewskiego, Dziewiałtowskiego. .. .. a byli zaproszeni krewni zmarłych w Elblągu w latach 70-tych i inni działacze współbracia z podziemia???? Czy mam rozumień, że następnymi honorowymi obywatelami naszego miasta będzie Kwaśniewski, Kaczyński, a może Anna Walentynowicz?????
A DORADCY CO NA TO?