UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziekujemy za Pana walke w latach 70-tych i niejeden zniszczony zyciorys !!! ale co to Pana obchodzi, wazne, ze ciagle przypominaja o Panu w mediach, o niby pokonaniu komuny bo bez tego dawno juz by Pana nikt w Polsce nie pamietal !!!

pzpr

Anuluj