UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
życzę wszystkim a szczególnie mojemu przedmówcy wesołych świat. .. widać po wypowiedzi że nasz przedmówca nie lubi świąt czyżby przykre wspomnienia ?święta są cudne tylko pozwólmy im trwać :)
mirabelka
życzę wszystkim a szczególnie mojemu przedmówcy wesołych świat. .. widać po wypowiedzi że nasz przedmówca nie lubi świąt czyżby przykre wspomnienia ?święta są cudne tylko pozwólmy im trwać :)
mirabelka