UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

życzę wszystkim a szczególnie mojemu przedmówcy wesołych świat. .. widać po wypowiedzi że nasz przedmówca nie lubi świąt czyżby przykre wspomnienia ?święta są cudne tylko pozwólmy im trwać :)

mirabelka

Anuluj