UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ty przedwojenny, co niby mogę publikować 5 linijek komentarza na portelu i pilnować dupy żeby roboty nie stracić. Dzięki ci łaskawco; D


Anuluj