UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak pamiętam z grudnia 80 to poza robotnikami "porządni" obywatele rozbijali witryny sklepów, kradli co popadło, demolowali całe śródmieście. Trzeba by do tej inscenizacji jeszcze takie scenki dołączyć. Tyle jest sklepów w śródmieściu.
bam-bo