UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak pamiętam z grudnia 80 to poza robotnikami "porządni" obywatele rozbijali witryny sklepów, kradli co popadło, demolowali całe śródmieście. Trzeba by do tej inscenizacji jeszcze takie scenki dołączyć. Tyle jest sklepów w śródmieściu.

bam-bo

Anuluj