UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Inscenizacja szopki bożonarodzeniowej byłaby pochwałą ale na teatrzyk grudniowy naprawdę szkoda pieniędzy czasu i tego spędu młodzieży Pisiory to nie tędy droga.


Anuluj