UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Inscenizacja szopki bożonarodzeniowej byłaby pochwałą ale na teatrzyk grudniowy naprawdę szkoda pieniędzy czasu i tego spędu młodzieży Pisiory to nie tędy droga.
Inscenizacja szopki bożonarodzeniowej byłaby pochwałą ale na teatrzyk grudniowy naprawdę szkoda pieniędzy czasu i tego spędu młodzieży Pisiory to nie tędy droga.