UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te wszystkie inscenizacje - to wyjątkowo głupi i prymitywny pomysł. Pamiętam dobrze 1981 i wcale mnie to nie bawi!!
wrednhy
Te wszystkie inscenizacje - to wyjątkowo głupi i prymitywny pomysł. Pamiętam dobrze 1981 i wcale mnie to nie bawi!!
wrednhy