UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zinscenizujcie jeszcze obóz zagłady i powiedźcie że tak samo sie poczuliście jak polacy, żydzi i rumuni którzy umierali w obozach zagłady.

NOM <-

Anuluj