UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zinscenizujcie jeszcze obóz zagłady i powiedźcie że tak samo sie poczuliście jak polacy, żydzi i rumuni którzy umierali w obozach zagłady.
NOM <-
Zinscenizujcie jeszcze obóz zagłady i powiedźcie że tak samo sie poczuliście jak polacy, żydzi i rumuni którzy umierali w obozach zagłady.
NOM <-