UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ciągle te obchodzy i marudzenia. Może powinno się robić imprezy z okazji wstąpienia do uni? albo do NATO? Albo to albo tamto. Ach ta wieczna matrylologia. Ile można jęczeć!


Anuluj