UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Piękny koncert. Ogromne brawa dla organizatorów, muzyków, orkiestry, chóru i oczywiście wykonawców. Fantastyczne wykonanie, aranżacje. Liczę na więcej podobnych koncertów z utalentowanymi elblążanami! Super!
zachwycony widz