UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piękny koncert. Ogromne brawa dla organizatorów, muzyków, orkiestry, chóru i oczywiście wykonawców. Fantastyczne wykonanie, aranżacje. Liczę na więcej podobnych koncertów z utalentowanymi elblążanami! Super!

zachwycony widz

Anuluj