UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja wybieram się do Mikołaja z prezentem. .. za gest i czas poświęcony dzieciom! Zdrowia i odporności Mikołaju!
bez
A ja wybieram się do Mikołaja z prezentem. .. za gest i czas poświęcony dzieciom! Zdrowia i odporności Mikołaju!
bez