UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zawsze z zainteresowaniem czytam wypowiedzi osoby podpisującej się nickiem "erg. " i jestem ciekawa, czy jest to równocześnie autor tego cyklu? Duży szacunek dla wiedzy i daru opowiadania o lokalnej historii.
kra