UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zawsze z zainteresowaniem czytam wypowiedzi osoby podpisującej się nickiem "erg. " i jestem ciekawa, czy jest to równocześnie autor tego cyklu? Duży szacunek dla wiedzy i daru opowiadania o lokalnej historii.

kra

Anuluj