UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moje dziecko poszło na spotkanie z Mikołajem z kołem turystycznym "Tropeczki" z SP 18 wróciło szczęśliwe, że mogło Mikołajowi na ucho szepnąć życzenia prezentowe. Dziękuję pani Doroto za poświęcony czas dzieciom; O)


Anuluj