UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moje dziecko poszło na spotkanie z Mikołajem z kołem turystycznym "Tropeczki" z SP 18 wróciło szczęśliwe, że mogło Mikołajowi na ucho szepnąć życzenia prezentowe. Dziękuję pani Doroto za poświęcony czas dzieciom; O)