UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja ma m pytanie do Świętego Mikołaja vel (Departament Promocji Elbląga ):czy ludzie odpowiedzialni za promocję miasta ciągle śpia ? Jest wiele okazji by promować miasto.jest wiele materiałów ,w tym filmowych ,by pokazać Elbląg z najlpszej strony : http://www.youtube.com/watch?v=AuYCIvko7m8 Czemu o tym nie ma w mediach ogólnopolskich ?
Alojzy