UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a moje dziecko chodzi do1-szej klasy w sp12 i dzięki katechecie już nie wierzy w Świętego Mikołaja. ..
zła!
a moje dziecko chodzi do1-szej klasy w sp12 i dzięki katechecie już nie wierzy w Świętego Mikołaja. ..
zła!