UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Muzyka tegozespołu jest niepowtarzalna, rzadko mam okazję ogladać i słuchać tak ciekawych dźwięków, wokół tylko disko, pop lub temu podobne. Zestawienie poetyckich tekstów z dobrym dźwiekiem robi na mnie niezapomniane wrażenie. Kibicuję zespołowi i czekam na kolejne utwory.
benia