UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak osiągną odpowiedni poziom pójdę i będę klaskać, a na razie myślę że zbędne jest rozpływanie nad "drugim Ciechowskim" bez przesady jest sporo ludzi którzy mają mega talent.


Anuluj