UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A gdzie się mieści ta galeria?? Przecież nie wszyscy wiedzą. .. Czy można będzie jeszcze pooglądać i ewentualnie kupić?

niedoinformowana elblążanka:(

Anuluj