UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mam takie świąteczne życzenie do Wszystkich malkontentów, jeśli nie byliście nie krytykujcie! Aniu wielkie dzięki, jak zawsze było ciepło, sympatycznie, uroczyście!
ona71
mam takie świąteczne życzenie do Wszystkich malkontentów, jeśli nie byliście nie krytykujcie! Aniu wielkie dzięki, jak zawsze było ciepło, sympatycznie, uroczyście!
ona71