UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mam takie świąteczne życzenie do Wszystkich malkontentów, jeśli nie byliście nie krytykujcie! Aniu wielkie dzięki, jak zawsze było ciepło, sympatycznie, uroczyście!

ona71

Anuluj