UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo pozytywny dodatek te skrzypce i Józefina, Marcin to jak dla mnie nowy Ciechowski, swietne teksty, basista urodzony frontman, klawisze jak zawsze dobre, na dodatek wszystko prowadzone tymi wrzynającymi się w czachę bitami. idealna kompilacja, jak na porządnej sesji hipnotycznej
szatan zło i pasztety