UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najpierw nadmiernymi transferami, bo marzyły się medale, doprowadzono Start do choroby, potem zaczęto ją leczyć. Skutkiem tego nieudanego leczenia jest potrzeba reanimacji. Start prezentuje poziom, który zawstydza. Chociaż nie wszystkich, bo odpowiedzialni za klub milczą.