UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do roboty!!!!! darmozjadów z Techtransu, Startu i Olimpii, a te kolosalne jak na Elbląg pieniądze przeznaczyć na szkolenie młodzieży.

Na sportowo

Anuluj