UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do roboty!!!!! darmozjadów z Techtransu, Startu i Olimpii, a te kolosalne jak na Elbląg pieniądze przeznaczyć na szkolenie młodzieży.
Na sportowo
do roboty!!!!! darmozjadów z Techtransu, Startu i Olimpii, a te kolosalne jak na Elbląg pieniądze przeznaczyć na szkolenie młodzieży.
Na sportowo