UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po wielu latach (z różnych względów) wybrałem się na mecz. I co? ŻE - NA - DA ! Jeśli taki poziom prezentuje najwyższa w Polsce klasa rozgrywkowa w piłce ręcznej kobiet, to ja dziękuję. Szkoda pieniędzy na takie coś (i nie chodzi mi o bilety, bo w tym przypadku akurat było za free). Nieprędko zawitam na Starcie. Tym razem z jednego powodu. Strasznie się wynudziłem (żadnych emocji). Wszystkim, którzy się tym kręcą życzę wytrwałości. Może za ładnych parę lat coś się zmieni na lepsze.


Anuluj