UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadzam się z trenerem Goscińskim o kompletnym braku skuteczności z II linii, chociaż z takimi "warunkami" wzrostowymi jak mają te dwie bardzo wysokie teoretycznie same powinny rzucać po 10 bramek każda, ale tak nie jest. Panie trenerze ale skoro sam Pan widzi co Pan ma personalnie to dlaczego nie idzie Pan w innym kierunku. Skoro rzutowo jest słaba II linia dlaczego nie pracuje się nad bardzo dobrą obroną i kontratakiem? Tak sie składa, że wczoraj Kielce pokazały szkoleniowo jak się gra w obroni oraz szybko i skutecznie w kontrze. Start odstawał na tym polu o lata świetlne bo obrona jak ser szwajcarski a kontry nie ma bo zawodniczki szybkością mogły by nie doścignąć nawet żółwia. Kolejna sprawa co zrobił pion szkoleniowy z zawodniczkami byłych mistrzyń polski juniorek? Ocalewicz nadzieja elbląskiej piłki ręcznej i gwiazda tamtej drużyny gdy weszła na boisko zachowywała się jak "przysłowiowy słoń w składzie porcelany" po prostu wszystko psuła, o innych zawodniczkach z tamtej drużyny już nawet nie wspomnę bo przykleiły się na stałe do ławek lub ich nie ma. A swego czasu było tyle szumu o nich że to nadzieja i przyszłość elbląskiej piłki ręcznej. Na koniec z innej beczki: może ktoś mi powie co też stało się z sławetnym "Serem"

rocznik 65

Anuluj