UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma rzutu i bez Wolskiej nie bedzie, bo Frackiewicz to taka druga Pelka, raz rzuci, piec zepsuje. Najlepsza obok Janaczek Strzalkowska zwolniona, kto tu bedzie gral?Jedyny plus to pozbycie sie gbura serwadczaka, teraz pora na prezesa. No i kwestia zagubionego Goscinskiego, moze jednak come back Cieplego?
Fl