UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mogło być tak, że miał jeszcze letnie opony (nie wiem zdjęć nie będę oglądał) wczoraj o 23 był już lód na drodze po wcześniejszych opadach. Na lekkim łuku stracić panowanie przy 50 km/h na szklance to nie sztuka. Ja zmieniam jutro na zimówki bo tez to odkładałem i pare razy poczułem się nie pewnie.
Radko