UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To są właśnie skutki budowania dróg jedno pasmowych. Gdyby budować po dwa pasy w każdą stronę oddzieloną porządnym murem czy barierką to przynajmniej można było by wykluczyć możliwość zderzenia czołowego. Ale po co inwestować w bezpieczeństwo. Niestety niekompetencje rządzących widać na każdym kroku.
fjgjm