UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To są właśnie skutki budowania dróg jedno pasmowych. Gdyby budować po dwa pasy w każdą stronę oddzieloną porządnym murem czy barierką to przynajmniej można było by wykluczyć możliwość zderzenia czołowego. Ale po co inwestować w bezpieczeństwo. Niestety niekompetencje rządzących widać na każdym kroku.

fjgjm

Anuluj