UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do AbuMusaba: zwykle siedzisz na miejscu dla pasażera czy masz prawo jazdy? poruszasz się 50 km/h? tak z ręką na sercu? nigdy tej prędkości nie przekraczasz? tak się wymądrzasz jabyś co najmniej widział zdarzenie