UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do AbuMusaba: zwykle siedzisz na miejscu dla pasażera czy masz prawo jazdy? poruszasz się 50 km/h? tak z ręką na sercu? nigdy tej prędkości nie przekraczasz? tak się wymądrzasz jabyś co najmniej widział zdarzenie


Anuluj