UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dołączam się. .. różne rzeczy się zdarzają. .głupoty? szkoda mi twojego ograniczenia, inaczej byś sie wypowiadał gdyby jednak "taka głupota" ciebie spotkała. .oczywiście o ile byś przeżył. .. .. czy ty masz wogóle prawo jazdy? bo myślę, że absolutnie żaden rozsądny kierowca mający doświadczenie tak by sie nie wypowiadał, chyba że jakiś król szos który w efekcie skonczy podobnie, czy ty naprawdę uważasz że każdy wypadek jest efektem brawury? heh. .. pamiętaj więc o tym gdy coś podobnego spotka i ciebie


Anuluj