UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Patrząc na jedno ze zdjęć widzimy wielką radość przyjezdnych. Nie dziwi taki obrazek ponieważ J. G. przyjechała do Elbląga przegrać jak najmniejszą różnicą bramek, a tu taki numer ze strony naszych miernych i bardzo słabych zawodniczek. Zawodniczek, które jak piszą poprzednicy powinny zająć się całkowicie czym innym jak graniem w piłkę ręczną. Co one robią przez całe tygodnie, że są tak słabe, a może dla uzdrowienia klimatu powinny grać na boisku asfaltowym i powinny robić to społecznie. Nic dziwnego, że sponsorzy wycofują się lub nie przychodzą bo do kogo?. Te kilka zdań dotyczy samych zawodniczek lecz jest jeszcze zarząd, który od wczoraj powinien być całkowicie zmieniony na nowy i zdecydowanie rozliczony za swoje fatalne błędy i nieudaczność. Bo co innego można powiedzieć o prezesie, który jak trenował coś to rozmieniał na pięćdziesiątki lub setki, a wyniki właśnie mamy jak widać. Wielki brak samokrytyki tych ludzi ośmiesza społeczeństwo i kibiców naszego miasta na cały kraj.