UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najgorsze to siedziec przed komputerem nic nie robic i każdego krytykować. Ale tak to już jest - co artykuł to znajdzie sie jakiś kmiot, któremu nic nie pasuje, nic nie zrobi ale innym dołozyć potrafi. Zanim napiszesz - pomyśl. Co ty zrobiłes dla kogoś ?


Anuluj