UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja tam nie oglądałem meczu tylko się darłem cały czas. Doping musi być!!!
Motocyklista z dużym doświadcz
Ja tam nie oglądałem meczu tylko się darłem cały czas. Doping musi być!!!
Motocyklista z dużym doświadcz