UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Źle się dzieje. Wspaniałomyślny zarząd elbląskiego klubu próbuje zepchnąć na dalszy plan swoją nieudolność i chce udobruchać kibiców poprzez zafundowanie darmowego wstępu na mecz w środę. Ale nawet hali nie potrafi załatwić i mecz musi się odbyć w XIX-wiecznej hali. Każdy kibic wie, że jeżeli ma się zacząć zmieniać na lepsze w Starcie, to pierwszą rzeczą powinno być odspawanie kogoś z prezesowskiego stołka. Swoją drogą, czy ktoś kojarzy czy na drugą rundę sezonu będzie dostępna karta kibica i kiedy będzie ona dostępna ?
Szamil