UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Całkowity brak szacunku dla kibiców przybyłych do hali. Ta drużyna pozbawiona jest ambicji i chęci zwyciężania ale po walce. Przecież przeciwnicy się nie położą i nie oddadzą punktów tym śmiesznym gwiazdeczkom, a można było spokojnie wygrać te zawody. Niestety tak jak w życiu tak i na boisku trzeba myśleć, a tu są problemy. Widzimy, że komuś zależy na zrujnowaniu tego zespołu, a wszystko zaczęło się od drugiego zespołu. Zarząd to jedna wielka pomyłka, którą trzeba zdecydowanie rozwiązać i to jak najszybciej. Przemilczę kwestię pieniędzy wpompowywanych w te dziewczyny i cały zarząd.


Anuluj