Z 13Pułku w Elblągu zostaje jeden dywizjon, reszta ląduje w Gołdapii. Przykre. Wredny
Z 13Pułku w Elblągu zostaje jeden dywizjon, reszta ląduje w Gołdapii. Przykre.