UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
raptus, zapewne pracujesz jako pracownik cywilny w jednostce i w do datku pewnie jesteś byłym "trepem" na "skromnej" emeryturce.
SAMI SWOI W MON
raptus, zapewne pracujesz jako pracownik cywilny w jednostce i w do datku pewnie jesteś byłym "trepem" na "skromnej" emeryturce.
SAMI SWOI W MON