UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

raptus, zapewne pracujesz jako pracownik cywilny w jednostce i w do datku pewnie jesteś byłym "trepem" na "skromnej" emeryturce.

SAMI SWOI W MON

Anuluj